Trenerzy, zawodnicy, harmonogramy pracy Kujawsko-Pomorskiej Kadry Wojewódzkiej w Taekwondo Olimpijskim:

 

Trenerzy

Trener koordynator

Grzegorz Giełdon 4 dan, trener klasy I Taekwondo

Trenerzy kadry młodzika i kadeta

Dariusz Głowacz 4 dan, trener klasy I Taekwondo

Sławomir Wąs 3 dan, Instruktor Taekwondo

Trenerzy kadry juniora i młodzieżowca

Grzegorz Jagodziński 3 dan, trener klasy II Taekwondo

Daniel Ziemiński 3 dan, trener klasy II Taekwondo

Trenerzy kadry poomsae

Daria Ćwiklińska 3 dan, Instruktor Taekwondo

Dariusz Głowacz 4 dan, trener klasy I Taekwondo

 


 

Zawodnicy KYORUGI (walka) i harmonogramy pracy

MŁODZIK

1. Grobelny Gracjan MUKS Piętnastka

2. Drews Jonasz UKS 10

3. Lutkowski Igor UKS 10

4. Lewandowski Jakub UKS 10

Marek Filip - rezerwa UKS 10

Dębicki Kacper - rezerwa UKS 10

Bobrowski Szymon - rezerwa MUKS Piętnastka

WYKAZ ZGRUPOWAŃ, KONSULTACJI, BADAŃ

Lp.

Rodzaj szkolenia

Termin

Miejsce

1

Konsultacja startowa

27-28.04.2019

Bydgoszcz

2

Zgrupowanie

01-08.07.2019

Jastarnia

3

Zgrupowanie

12-20.08.2019

Wilkasy

4

Konsultacja

08-09.11.2019

Borne Sulinowo

 


 

JUNIOR MŁODSZY

1. Węgrzyński Igor UKS 10

2. Kasprzak Amelia UKS 10

3. Kondek Julia UKS 10

4. Malewicz Marta UKS 10

Drews  Mateusz - rezerwa UKS 10

 

WYKAZ ZGRUPOWAŃ, KONSULTACJI, BADAŃ

Lp.

Rodzaj szkolenia

 

Termin

Miejsce

1

Konsultacja startowa 4 dni

25-28.04.2019

Bydgoszcz

2

Zgrupowanie 6 dni

05-10.05.2019

Borne Sulinowo

3

Zgrupowanie 8 dni

01-08.07.2019

Jastarnia

4

Zgrupowanie 9 dni

12-20.08.2019

Wilkasy

5

Konsultacja 2 dni

08-09.11.2019

Borne Sulinowo

 


 

JUNIOR

1. Steltmann Kacper MUKS Piętnastka

2. Węgrzyńska Oliwia UKS 10

3. Drapiewska Laura MUKS Piętnastka

Janiak Witold - rezerwa MUKS Piętnastka

Racinowski Krystian - rezerwa AZS UKW

Mrozińska Zuzanna - rezerwa MUKS Piętnastka

Górska Kinga - rezerwa MUKS Piętnastka

Łysiak  Marta - rezerwa MUKS Piętnastka

WYKAZ ZGRUPOWAŃ, KONSULTACJI, BADAŃ

Lp.

Rodzaj szkolenia

Termin

Miejsce

1

Konsultacja startowa 2 dni

15-16.02.2019

Świnoujście

2

Konsultacja 3 dni

01-03.03.2019

Bydgoszcz

3

Konsultacja startowa 5 dni

24-28.04.2019

Bydgoszcz

4

Zgrupowanie 6 dni

05-10.05.2019

Borne Sulinowo

5

Zgrupowanie 8 dni

01-08.07.2019

Jastarnia

6

Zgrupowanie  9 dni

12-20.08.2019

Wilkasy

7

Konsultacja 2 dni

08-09.11.2019

Borne Sulinowo

 

 


 

MŁODZIEŻOWIEC

1.Żurek Daria MUKS Piętnastka

2.Kosowski Robert MUKS Piętnastka

3.Sikorski Hubert MUKS Piętnastka

4.Wadych Kacper MUKS Piętnastka

Szczepanik Paulina - rezerwa AZS UKW

WYKAZ ZGRUPOWAŃ, KONSULTACJI, BADAŃ

Lp.

Rodzaj szkolenia

 

Termin

Miejsce

1

Konsultacja 3 dni

08-10.02.2019

Bydgoszcz

2

Konsultacja startowa 2 dni

15-16.02.2019

Świnoujście

3

Konsultacja 3 dni

01-03.03.2019

Bydgoszcz

4

Konsultacja 3 dni

15-17.03.2019

Bydgoszcz

5

Konsultacja startowa 5 dni

24-28.04.2019

Bydgoszcz

6

Zgrupowanie 6 dni

06-11.05.2019

Bydgoszcz

7

Konsultacja startowa 5 dni

29.05-02.06.2019

Bydgoszcz/Kórnik

8

Zgrupowanie 8 dni

01-08.07.2019

Jastarnia

9

Zgrupowanie 9 dni

12-21.08.2019

Wilkasy

 


 

Kadra wojewódzka poomsae:

Kadra A

Amelia Woźniak UKS 10

Maja Bartoszewska UKS 10

Maksymilian Klesyk BKT

Anna Błaszczak UKS 10

Jakub Łuczak UKS 10

Vanessa Fic AZS UKW

Zuzanna Mrozińska MUKS 15

Kinga Górska MUKS 15

Laura Drapiewska MUKS 15

Dawid Runowski UKS 10

Kordian Bielawski BKT

Kadra B

Feliks Ozdowy UKS 10

Roksana Pogorzały UKS 10

Amelia Kasprzak UKS 10

Marta Łysiak MUKS 15

Gracjan Grobelny MUKS 15

Szymon Bobrowski MUKS 15

Bartosz Głowacz MUKS 15

Zuzanna Martyniuk MUKS 15

Katarzyna Martyniuk MUKS 15

Jakub Zawistowski BKT

Maja Ubecka MUKS 15

Zuzanna Wolska MUKS 15

Anna Dembińska MUKS 15

Michał Rybicki MUKS 15

 

"Jak trenujesz, tak będziesz walczyć"

Bruce Lee


Nasi Partnerzy



 


 

Odsłon : 117406
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości