Na rozegranych w dniach 1-3 lipca 2012r. w Mszanie Dolnej finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2012 zawodnicy reprezentujący Województwo Kujawsko-Pomorskie w Taekwondo Olimpjskim  zdobyli cztery medale: dwa złote i dwa brązowe oraz bardzo wysokie lokaty - to przecież finały tylko dla najlepszych w kraju! Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenerów od Zarządu Okręgu.

Poomsae
Imię        Nazwisko       Lokata ___ Klub

Natan     Orzechowski   1          BKSC
Michał      Maciejewski       5         BKSC


Kyorugi

Imię        Nazwisko       Lokata _Kategoria_ Klub____
Krystian  Kwidzyński   1         M-69       KS Karor
Radosław Kęstowicz    3         M-53       MUKS 15
Agata     Lemańska      3          K-47       UKS 10

Ewelina   Dybowska        5          K-44       MUKS 15
Julia       Brzeska           5          K-51       UKS 10
Paulina    Szczepanik      5          K-55       KS Karor
Julia        Werner           5          K-55       UKS 10
Oliwia      Kupiec            5          K-59       UKS 10
Adam      Adrian            5          M-45        BKSC
Paulina    Żółkowska       9          K-51       MUKS 15
Dominika Lesińska          9          K-55       MUKS 15

 

Dwubój Techniczny grupa I Kobiet
Imię        Nazwisko       Lokata ___ Klub___
Ewelina   Dybowska         12         MUKS 15

 

Dwubój Techniczny grupa III Kobiet
Imię        Nazwisko       Lokata ___ Klub___

Paulina    Żółkowska         4         MUKS 15
Agata     Lemańska         11         UKS 10

 

Dwubój Techniczny grupa III Mżczyzn
Imię        Nazwisko       Lokata ___ Klub___

Radosław Kęstowicz         7          MUKS 15

 

Klasyfikacja Województw (w 2011 było 6 m-ce!)
Lokata  Województwo______
5          Kujawsko-Pomorskie

 

Klasyfikacja Klubowa
Lokata __Klub______
23       BKS Centrum
28       MUKS Piętnastka
29       UKS 10 Bydgoszcz
31       KS Karor Bydgoszcz

 

Finaliści OOM 2012 - reprezentacja województwa

l.p.    Imię           Nazwisko      Waga          Klub      
01. Ewelina   Dybowska      -44            MUKS 15
02. Agata     Lemańska      -47            UKS 10
03. Paulina    Żółkowska     -51            MUKS 15
04. Nastia     Dominiczak    -51            UKS 10
05. Julia        Brzeska        -51            UKS 10
06. Paulina    Szczepanik    -55            KS Karor
07. Julia        Werner         -55            UKS 10
08. Dominika Lesińska       -55             MUKS 15
09. Oliwia      Kupiec          -59             UKS 10
10. Adam      Adrian          -45             BKSC
11. Radosław Kęstowicz     -53             MUKS 15
12. Krystian   Kwidzyński   -69             KS Karor
13. Michał      Maciejewski    Poomsae    BKSC
14. Natan      Orzechowski  Poomsae    BKSC

Opiekunowie:

Mirosław Furman             Kierownik-Trener    
Dariusz Głowacz             Trener    
Grzegorz Jagodziński      Trener

 

"Piękne rzeczy się dzieją..."



 


 

Nasi Partnerzy

 


 

Odsłon : 86840
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości